Hizmet ve Genel Bilgiler

Hakkımızda ve Hizmetlerimiz

numaratasima.net Türk Telekom Mobil - Avea Faturalı hat bilgilendirme web sayfası.

numaratasima.net hakkında


numaratasima.net site üzerinden online olarak Türk Telekom (Avea) tarafından sunulmakta olan kampanyalardır. Faturalı paketlere ait kampanyaları ziyaretçilerin karşılaştırma, inceleme ve ön bilgi edindirme sayfasıdır.

Web Sitemiz üzerinden bir başvuru yaptığınızda sizi aynı gün mesai saatleri veya ertesi günün mesai saatleri içerisinde talebiniz doğrultusunda iletişim kurarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen Türk Telekom (Avea) tarafından sunulan güncel kampanyalar doğrultusunda sürdürülmektedir.

Müşteriler alacak oldukları hizmetler için ek komisyon, ücret veya faturaya ilave herhangi bir bedel ödemeden Türk Telekom (Avea) tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Sitemiz üzerindeki hizmetler ücretsizdir. Hiçbir şekilde ücret talep edilemez.

Sitemiz üzerinden başvuru yapan kullanıcıların IP adresleri ile telefon numaraları, ad soyad bilgileri ayrı CRM ekranlarımızda tutulmaktadır. Bilgiler 3. bir firma veya kurum ile paylaşılmaz. Müşteri talep etmediği sürece ek hizmet veya ürün satışı yapılmamaktadır.

Sitemizde olan hizmetler;

  1. Türk Telekom (Avea) Bireysel ve Krumsal
  2. Numara, hat taşıma başvurusu.
  3. Yeni faturalı hat başvurusu.
  4. Faturasızdan faturalıya geçiş başvurusu.

Veremediğimiz hizmetler;

Mecut Türk Telekom veya Avea hattı için tarife değişimi talepte bulunduğunda operatörün Müşteri Hizmetlerine yönlendiririz. Tarife değişim işlemi sitemizden gerçekleştirilemez.numaratasima.net bilgilendirme platformu.
Türk Telekom'a geçiş Numara Taşıma ve Hat Taşıma kampanyaları için...

Türk Telekom Mobil

Avea - TT Mobil, TTNET ve Türk Telekom markalarını, “Türk Telekom” tek markası altında bir araya getirilmiştir.